Pište info@bednar.com

POLNÍ DEN BEDNAR

2021

HISTORIE POLNÍHO DNE BEDNAR

Ohlédněte se za uplynulými ročníky, které jsme uspořádali v Městci Králové a Rostěnicích. První polní den v roce 2012 navštívilo přibližně 630 návštěvníků, ten poslední, který se konal v roce 2019 již atakoval hranici 2300 lidí.

2019

7. polní den

Na konci května jsme uspořádali největší polní den v České republice, kterého se i přes nepříznivé počasí zúčastnilo 2217 návštěvníků. Polní den nepřekonal pouze návštěvnický rekord, ale také rekord ve vystavených strojích BEDNAR. V jeden den na jediném místě pro vás bylo připraveno 30 strojů v čele s novinkami a inovacemi. To vše s odborným výkladem.
2217
Návštěvníků
Více informací

2017

6. polní den

Široký sortiment zemědělské techniky a poutavý program doprovázený příjemným počasím přilákal do Městce Králové neuvěřitelných 2098 návštěvníků z celého světa. Během 5 hodin společnost BEDNAR FMT prezentovala návštěvníkům novinky a inovace roku 2017 a ukázala značnou část svého portfolia, včetně aktivního předvádění strojů. Akce se konala u příležitosti 20. výročí založení společnosti. Záštitu nad akcí převzal ministr zemědělství ČR Marian Jurečka.
2098
Návštěvníků
Více informací

2016

5. polní den

Dlouhodobě vysoká návštěvnost Polního dne BEDNAR vypovídá o velké popularitě této události. Letošní 5. ročník pořádaný na pozemcích akciové společnosti Rostěnice navštívil nevídaný počet 1635 návštěvníků, kterým bylo představeno na 24 souprav strojů BEDNAR. Přes nově nastavený dvouletý cyklus Polního dne BEDNAR se nám podařilo přilákat na Moravu do Rostěnic velké množství zemědělců, a to nejen z České republiky, ale i z dalších 21 zemí světa.
1635
Návštěvníků
Více informací

2015

4. polní den

Návštěvníci polního dne ve Slovči se mohli tento rok těšit na prezentaci moderních agronomických trendů a kompletní řadu produktů výrobce BEDNAR včetně širokozáběrové techniky, která se stala v ČR tak oblíbenou. Na polním dnu ve Slovči byly prezentovány inovativní myšlenky a novinky výrobního programu, které byly v sezoně 2015 intenzivně testovány a postupně zařazeny do výrobního programu.
1580
Návštěvníků

2014

3. polní den

Teplé počasí a zajímavý program přilákaly do Slovče téměř 1500 návštěvníků. Před jedenáctou hodinou se již zraky všech účastníků upíraly na pole změněné pro účely polního dne ve výstavní plochu. Soupravy strojů BEDNAR byly seřazeny podle plodin a podle jednotlivých operací tak, jak po sobě následují při přípravě půdy. Nejzajímavější částí Polního dne BEDNAR 2014 byly přejezdy strojů BEDNAR doplněné odborným komentářem.
1480
Návštěvníků

2013

2. polní den

Na přelomu poloviny roku 2013 se konal již tradiční Polní den společnosti STROM-BEDNAR. Pořadatelé akce se mohli opět po roce spolehnout na perfektní zázemí zemědělské společnosti Sloveč a i přes nepřízeň počasí si na akci našlo cestu přes šest stovek návštěvníků.
690
Návštěvníků

2012

1. polní den

Polní den jsme v roce 2012 zahájili pod původním názvem společnosti STROM Export. Tradice polního dne se začala psát v Městci Králové. Návštěvníci se mohli seznámit s výrobním portfoliem společnosti nejenom staticky, ale i na vlastní oči v průběhu praktických ukázek.
630
Návštěvníků

kontaktní formulář

Potřebujete poradit s výběrem, máte zájem o předvedení stroje? Kontaktujte nás